Play Video

Питання, що часто задають

 • Скільки в доступі буде курс?

  Курс в доступі на «Мінімальному» тарифі - 2 місяці, на тарифі «Стандарт» - доступ 4 місяці, Premium тариф з підтримкою буде в доступі на 6 місяців.

 • Як буде проходити навчання?

  Навчання буде проходити на сайті в особистому кабінеті.

  Доступ буде з будь-якого прилада.

 • Чи можу я переглядати уроки по декілька разів?

  В залежності від обраного тарифу у вас буде доступ до курсу на 2 місяці/ 4 місяці /6 місяців. Протягом цього періоду, ви зможете дивитись уроки необмежену кількість разів, в зручний для вас час.

 • Що робити, якщо виникають технічні проблеми на сайті?

  Користувач може звернутися за допомогою до цілодобової онлайн - підтримки. У разі виникнення форс - мажорів або технічних проблем ми забов'язуємося вирішувати їх не пізніше 72 годин. Доступ до курсу користувача буде продовжено.

 • Як відбувається навчання на сайті?

  Навчання відбувається по записаним відео - урокам, розміщених в Особистому кабінеті. Після оплати обраного курсу користувач отримує доступ до матеріалів протягом години. Моментом оплати вважається зарахування коштів за вказаними реквізитами.
  До моменту оплати користувач може ознайомитись із змістом вибраного тарифу. А за необхідності отримати додаткову консультацію від автора курсу.

 • Чи зможу я зробити такий макіяж?

  Для того, щоб зробити такий макіяж Nude вам потрібна базова косметичка. Не поспішайте нічого купляти, спочатку подивіться курс і зрозумійте, чого саме вам не вистачає з косметики або можливо якісь з продуктів потрібно буде замінити.

 • Скільки тривають уроки?

  Курс поділений на 9 змістовно - структурованих уроків. В середньому тривалість урока 5 хвилин упорядкованої інформації без зайвої води. Візуально - естетично організовані розбори. Зроблений акцент на велеку кількість деталей.
  + 1 урок практика, покрокове виконання макіяжу без додаткової теоретичної частини.
  В середньому тривалість всього курсу складає 50/60 хвилин.
  Ми цінуємо ваш час.

 • Чи підійде мені курс, якщо в мене немає пензлiв?

  Так, звичайно, вам підійде. Цей курс є базою всіх макіяжей.
  Ми рекомендуємо, спочатку продивитись курс, визначитись яка базова косметика вам необхідна, зібрати косметичку, і вже після пройти курс ще декілька раз із практикою для закріплення матеріалу.