ПрофесIйний
ГАЙД ПО МАКIЯЖУ

Play Video

Nude makeup, природній макіяж або «макіяж без макіяжу».

Невидимий макіяж – тренд непідвладний часу. Його завдання вигідно підкреслити всі переваги і при цьому залишитись непомітним.

Особлива увага в курсі  приділяється роботі зі шкірою.

Головні правила, які створюють ефект «макіяжу без макіяжу» — нюдова палітра відтінків та області нанесення косметики, але перш за все ви маєте правильно обрати та купити продукти, тим самим зібрати свою індивідуальну косметичку.

І саме у цьому курсі про все це ви і дізнаєтесь.

Незважаючи на простоту, макіяж Nude – ціле мистецтво, в якому важливу роль має тонка грань відтінків і в кожного цей відтінок буде свій.

Автор курсу - Катя Старовойтова.
Професійний гример з досвідом роботи понад 8 років в індустрії кіно та телебачення

Привіт, я Старовойтова Катерина гример – стиліст кіно і телебачення.

 

  • 8 років пропрацювала в кіноіндустрії для нашого та європейського ринків;
  • Маю багаторічний досвід на зйомках кліпів, реклам та фотосесій
  • Працювала на 1+1, СТБ, Інтер

Працювала з такими відомими акторами, телеведучими та медійними особистостями, як: Анна Кошмал, Ліля Ребрик, Оля Атанасова, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Юрій Горбунов, Надія Мейхер, Тімур Мірошниченко, Марія Пустова, Віталіна Біблів, Арам Арзуманян, Катерина Кухар, Ігор Ласточкін, Дмитро Коляденко, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк.

На мій погляд, макіяж має бути швидкий і природній, він має підкреслювати вашу красу. В своїх уроках я розповім, як легко підбирати і наносити косметику і ви зможете з легкістю зробити природній макіяж на кожен день. Також до відео уроків буде додано Гайд з якого ви більш детально зрозумієте, як міксувати косметику з різних сегментів та на чому варто економити, а на чому ні.

Для кого цей гайд ?

Курс підійде для дівчат, які  покроково хочуть дізнатись всі тонкощі створення макіяжу.

Як правильно обирати і наносити косметику.

Курс підійде для дівчат, у яких робота пов’язана з камерою,  які не завжди мають час на візажиста, але при цьому хочуть виглядати бездоганно.

Курс підійде як для дівчат з 16 років, так і для жінок. Які не мають багато часу на макіяж, але  полюбляють красу та догляд, і хочуть навчитись швидко робити макіяж.

Курс підійде для дівчат, у яких багато купленої косметики за рекомендацією блогерів, а ви не знаєте що з нею робити.

СТОРIНКИ ГАЙДА

Курс складається з 10-ти змістовних відеоуроків

Слова  автора курсу : NUDE макіяж про те, що ви з косметикою, але вона на вашому обличчі виглядає природньо.
На мій погляд такий макіяж має бути швидкий, але він в одночас має підкреслювати всі ваші переваги і при цьому залишитись непомітним.
В своїх відео уроках я розповідаю простими словами, як легко підібирати і наносити косметику, розуміючи всі ці кроки ви з легкістю зможете зробити природній макіяж.
Я спробувала багато продуктів в роботі і саме опираючись на це розробила свій гайд, який допоможе вам сформувати свою косметичку на різний бюджет оперую лайфхаками мейкап артиіста. Гайд це ідеальне поєднання до курсу. Хочу, щоб ви розуміли, що на камеру макіяж буде відрізнятись від макіяжу у повсякденному житті, відповідно і вибір косметики також!

Nude макіяж це тренд не підвладний часу.